Paulina Malińska III

Ma 22 lata , urodziła się i spędziła wczesne lata dzieciństwa w szwajcarskiej misji Driefontein, w Zimbabwe. Od 16 lat mieszka w Warszawie. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Dziennikarstwo z PR’em i Marketingiem na Uniwersytecie Warszawskim. W kwietniu zamierza wyjechać do Londynu na kurs eventowy, natomiast w październiku planuje rozpocząć studia magisterskie w języku angielskim na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Kiedy rzeczywistość zaczyna ją przytłaczać, jej sposobem na ucieczkę są fotografowanie, jazda konna, przebywanie z przyjaciółmi bądź gotowanie; zaś jej głównym zainteresowaniem pozostaje organizacja eventów, z którą wiąże swoją przyszłość. Uwielbia muzykę filmową, a w szczególności kompozycje Hans’a Zimmer’a, Wojciecha Killar’a a także Nino Roty. Innspiracją są dla niej fotografie reportażowe, które w niebanalny sposób ilustrują emocje.

 

Jej mottem życiowym jest cytat Antoine’a de Saint – Exupéry’ego : „Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.” 

Zapytana o Debiutantki mówi : „Uważam, że jest to wizja, która przy ogromnym zaangażowaniu organizatorów stała się rzeczywistością. Dzięki programowi mamy szansę promować wizerunek damy, który przez lata został zatarty. Projekt Debiutantki daje mi możliwość uczestnictwa w szeroko zakrojonych działaniach charytatywnych.”   

▲ Góra strony